Kineziologie (emoční odbloky) – otázky

 

Jak bude návštěva probíhat?


Nejdříve si ujasníme, jaké téma chcete řešit. Nezřídka se stává, že se snažíme určit, jaké nerovnováhy způsobují např. bolesti hlavy a velmi často se později dopracujeme k práci na vztazích s blízkými či kolegy v práci nebo jdeme hluboko do minulosti. Sezení není přesně strukturované a dané předem, vše se odvíjí od odpovědí, které dostáváme od vašeho podvědomí.

Celá procedura je velmi neinvazivní, s minimálním úsilím na vaší straně. Nejedná se o hypnózu nebo jiný změněný stav vědomí.

 

Jak mluvíte s mým tělem a jak vám odpovídá?


Komunikovat s vaším podvědomím mohu stejným způsobem jako jeden počítač “mluví” s jiným počítačem bez toho, abyste rozuměli počítačovému programování a kódům, které to umožňují. Ke komunikaci používám neinvazivní svalový test kineziologie, pomocí něhož dostávám odpověď “ano/ne” na danou otázku.

 

Kolik sezení kineziologie budu potřebovat? 


To je jako vždy velmi individuální otázka, která zohledňuje citlivost vašich reakcí, chronicitu obtíží apod. Regenerace a rovnováha se děje ve vrstvách. Změny si nemůžeme vynutit a také není možné poskytnout žádné záruky.

Řada klientů vnímá pozitivní změny již od prvního sezení (někdy je dokonce hodnotí jako zázračný výsledek), u jiných můžeme vidět vyřešení hlavního problému postupně a pozvolněji, v řádech týdnů či měsíců, s dílčími zlepšeními v průběhu jednotlivých návštěv. Složitější problémy mohou někdy trvat delší dobu, ale ne vždy tomu tak je. Je to vaše tělo, které umožňuje uvolňování blokád v tempu, které mu vyhovuje.

Co se týče frekvence návštěv, ta není tak striktně daná jako u akupunktury a záleží na vás, jak rychle se chcete obtíží zbavit. Většinou je dobré nechat alespoň týden mezi jednotlivými návštěvami.

 

Je procedura (kineziologie) bezpečná? 


Ano. Vaše tělo (podvědomí) si samo řekne, co je pro něj nejlepší a já to respektuji. Zhruba 70% klientů se bude velmi rychle cítit uvolněně a spokojeně, u 30% lidí může dojít po dobu 1-2 dnů k reakci ve formě únavy, nespavosti, pláče apod. Tato reakce neznamená nic negativního, je to součást ozdravného procesu a po vymizení těchto přechodných stavů dojde k úlevě stejně jako u první skupiny lidí.

 

Dá se řešit kineziologií více obtíží během jedné návštěvy? 


Ano, většinou se stihne probrat několik otázek.

 

Zamluvte si termín zde. Chcete vědět více o mně a mých zkušenostech? Podívejte se na profil.

error: Content is protected !!