Profil – Mgr. Renáta Šotová BHSc (Acu)

 

 

Můj dlouhodobý zájem o fungování lidského těla a možnosti jeho uzdravení mě nejdříve přivedl ke studiu farmacie na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy. Několik let po absolvování, v průběhu mého pobytu v Austrálii, jsem se dostala do kontaktu s ‘alternativní’ medicínou. Bylo pro mě velkým privilegiem mít možnost vystudovat některé z modalit přírodní medicíny na jedné z nejuznávanějších škol v Austrálii – Australské škole přírodní medicíny (Australian College of Natural Medicine – nyní Endeavour College of Natural Health) v Brisbane.

Po absolvování čtyřletého denního studia (zakončeného v roce 2004) jsem kvalifikovanou terapeutkou Tradiční čínské medicíny (TČM) a akupunkturistkou. Moje studium zahrnovalo jak teorii TČM, tak praxi akupunktury a přidružených technik, stejně jako podrobné základy západní medicíny.

Na téže škole jsem také získala certifikát reflexologie (roční studium) a mimo jiné studovala relaxační (švédské) a orientální (tui na) masáže. V Praze jsem absolvovala kurz sportovní a rekondiční masáže.

Přesto, že jsem plně kvalifikovaná terapeutka, neustále si prohlubuji své profesní znalosti a zdokonaluji praktické zkušenosti pomocí dalších studií, seminářů a workshopů, v zemích Evropy i v Japonsku. Společně s mým bývalým mentorem z Austrálie jsme přinesli povědomí o japonské akupunktuře do České republiky.

Mým přístupem a přáním je nalezení a odstranění skutečných příčin obtíží, které vás trápí. Jelikož každý obor má své limity a má přirozená zvídavost je naopak nemá, studovala jsem i výživu a dvě metody kineziologie, jejíž studium mě zavedlo mj. do USA. Ve své praxi používám převážně akupunturu, která je mým hlavním oborem a tam, kde to je žádoucí, ji doplňuji o uvolňování energetických zátěží, což velmi významně přispívá k rychlejšímu zlepšení obtíží.

 

Líbí se vám můj přístup a chcete jej vyzkoušet? Tak se prosím objednejte zde.

 

error: Content is protected !!