Kontakt

Jak se objednat


Konzultace probíhají pouze na základě předchozí rezervace termínu. Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře (viz níže). Objednávejte se pouze sami za sebe prosím. Dospělé děti, příbuzní a známí, pokud jsou objednaní někým jiným, mají většinou menší motivaci k návštěvě než ten, kdo je objednává.

 

Současná objednací doba je cca 1-2 týdny. Termíny po 17. hodině nejsou v současné době z důvodu plné kapacity k dispozici. Poslední volná hodina odpoledne je v 16:00. Pokud si objednáte denní termín pro vstupní návštěvu a následující schůzky požadujete po 17. hodině, nebudu vám schopná večerní termín nabídnout.

 

 

 

Kontaktní formulář a rezervace


Prosím navrhněte Vaše časové možnosti (Vámi preferovaný den/hodinu) první návštěvy. Rezervace termínu Vám bude potvrzena e-mailem.

Na kontaktní formulář obvykle reaguji během několika hodin, nejpozději do 24 hodin (s výjimkou víkendů a státních svátků).

Pokud jste ode mne nedostali odpověď, prosím zkontrolujte správnost Vaší e-mailové adresy, případně také obsah adresáře spam.

 

Dovoluji si vás upozornit, že bez GDPR souhlasu vám nemohu poskytnout termín schůzky. Děkuji za pochopení.

* Respektuji Vaše soukromí. Vaše e-mailové adresy nikdy neprodám nebo nesdělím třetí straně.

IČ: 71994696

 

Adresa procedur akupunktury a kineziologie


Ostrovského 253/3, Ženské domovy, Praha 5 – Smíchov (u Anděla). Vyjeďte výtahem do 4. patra a zahněte 2x doleva. Na konci chodby jsou prosklené dveře s nápisem Institut přírodní medicíny.

Doprava: stanice trasy B Anděl – bližší je východ Na Knížecí, odkud je to minutu chůze.

Možnosti parkování: nedaleké obchodní centrum Nový Smíchov nabízí hodinové parkování zdarma. Placené parkování je hned za rohem v ulici Stroupežnického (35 Kč/ hod.) nebo v Bozděchově ulici pod prodejnou Albert.

 

 

 

 

Chcete vědět více o mně a mých zkušenostech? Podívejte se na profil.

error: Content is protected !!