Kineziologie – emoční odbloky

 

“Chcete-li nalézt tajemství vesmíru, myslete  v pojmech energie, frekvence a vibrace.” Nikola Tesla


kineziologie

 

Vše je energie, včetně našeho těla. A emoce jsou energie v pohybu – to znamená, že se mají pohybovat skrze nás. Pokud se někde v těle zablokovaly, energie nemůže volně proudit a dochází k tvorbě příznaků. Ty se mohou projevit jako fyzická obtíž nebo emoční nestabilita. Tyto zablokované nerovnováhy nás blokují od prožívání štěstí, úspěchu, osobní pohody a zdraví.

S čím vám kineziologie pomůže:


  • bolesti hlavy a zad
  • úzkosti, panika, deprese, obavy, strachy
  • nemožnost otěhotnět
  • únava
  • nespavost
  • záněty močových cest
  • alergie
  • a mnoho dalších obtíží

 

 

Témata kineziologie


Řada lidí pracujících s podvědomím, ať už ve formě kineziologie či jiných metod, se věnuje především tématům ze života, jako jsou problematické mezilidské vztahy (v kolektivu nebo mezi partnery), poruchy učení, nízké sebevědomí a sebeúcta, tréma apod. Pokud Vás trápí tyto obtíže, doporučuji se objednat k některému ze svých kolegů. Ve své praxi se zabývám pouze konkrétními zdravotními obtížemi a tuto techniku používám k hlubšímu pochopení a napravení zdravotních obtíží tam, kde samotná akupunktura nestačí.

 

Cíl kineziologie


Mým cílem je pomoci vám identifikovat o jakou nerovnováhu se jedná a permanentně ji uvolnit z těla, čímž se odblokují překážky a umožní se znovunastolení rovnováhy. To má potenciál ovlivnit změny na úrovni fyzického těla. Většina lidí se poté cítí uvolněněji, lehčeji a šťastněji. Čištění negativních energetických bloků zároveň pomáhá zvyšovat vibrační frekvence, a protože podobné přitahuje podobné, má potenciál změnit život váš i lidí ve vašem okolí.

 

Je mým přesvědčením, že pokud si přejete zažít trvající změny ve vašem vnějším světě, pak se přednostně musíte změnit uvnitř, na úrovni podvědomé mysli, kde je programování zakořeněno. Většina nemocí má ve svém nitru emoční blokády a stresy.

 

Krása a velká přednost tohoto čištění je, že nemusíte hluboce analyzovat nebo přemýšlet nad traumaty, kterými jste si prošli, abyste je uvolnili. Ptáme se vašeho podvědomí, které nám odhaluje odpovědi v tempu a rozsahu, které si samo zvolí. A mimochodem, uvádí se, že podvědomá mysl představuje zhruba 90-99% vaší bytosti, tudíž ta vědomá část je v porovnání s ní pouhým trpaslíkem.

 

Pevně věřím v prevenci, raději než v reakci na nastalé okolnosti. Proč čekat na diagnózy a neprovést změny už dnes, abyste se vyhnuli negativním výsledkům zítra?

 

Pokud vás zajímá, jak bude návštěva probíhat, prosím klikněte zde. A pokud chcete vědět více o mně tak zde.

 

Pokud bydlíte daleko, ale zaujala vás nabídka této mé služby, nenechte fyzickou vzdálenost, aby vás zastavila od plnohodnotného života. Energie nezná hranic, proto v případě zájmu či geografické vzdálenosti vám mohu pomoci i na dálku (se stejným účinkem jako při osobní návštěvě).

error: Content is protected !!